Lise yaşlarındaki iki arkadaş aynı evde kalıyorlar. Erken kalkan liseli kahvaltıyı beraber hazırlamak için arkadaşının yatağına gider. Üstünde örtülü olan beyaz çarşafı yavaşça kaldırır. Bu sırada diğer kız uyanmıştır fakat ses çıkarmaz. Kabarık poposu en dışarıda beli ise en içeridedir. Tüm bedenine krem sürerek sevişmeye hazırlar. Arkadaşının kendine gelmesi için parmaklarıyla pürüzsüz esmer amını sıkıştırıp kalitesini kontrol eder. Eline sürdüğü bir miktar krem ile arkadaşının amına rahatlatıcı bir mastürbasyon çeker.
Mastürbasyonla cin gibi olan liseli lez ” Seni çok seviyorum aşkım. Nasıl mastürbasyon çekileceğini iyi biliyorsun. İzin ver biraz da ben seni coşturayım.” der. Tamam o zaman diyerek üstündekileri çıkarmaya başlar. Altına sütyen giymediğinden tişörtünü çıkarınca göğüsleri fırlar. Biliyorsunuz değil mi o sahneyi? Neyse işte üstünü çıkarınca yeni uyanan kızın ağzına doğru cevizini yaşlaştırır. Sivri dilini adeta penismiş gibi kullanarak lez sevgilisine unutamayacağı bir sabah sevişmesi yaşatır.
Daha cevizini kırdırmamış bir sürü lezbiyen kız var. Genelde kırmak için başka bir lezin beline taktığı dildoyu kullanıyorlar.

Yorum yap

Email adresi yorumda görünmez. Gerekli Alanlar *

*

1 Comment